YaWork, SecondStep Group Şirketi'nin bir iş birimidir. İnsan kaynakları alanında şirketlere ve bireylere, zorlukların üstesinden gelmeleri, işletmelerine değer katmaları ve iş planlamalarını geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

 

İnsan kaynakları ihtiyaçları geniş bir yelpazede ele alınarak online psikometrik değerlendirme hizmetleri verilmektedir. Yüksek standartlara uygun olarak geliştirilen testler, American Psychological Association (APA), British Psychological Society (BPS), ve International Test Commission (ITC) tarafından kurulan doğrulama normlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Değerlendirmeler daima güncelliğini korumaktadır ve aynı zamanda büyük önem taşıyan kültürel uyuşmazlık riskini azaltan bilgi teknolojileri ve istatistiki yöntemler ile tasarlanmıştır. Testlerimiz, birçok uluslararası şirketler tarafından kullanılmaktadır.

 

Temel danışmanlık hizmetleri olarak online psikometrik  değerlendirmeler ve İnsan kaynakları yönetiminin geliştirilmesi ile organizasyonel etkinlik alanında faaliyet göstermektedir.